Japon Akmaz: Yıkanma Talimatı Etiketinde Bir Numara!

haber

Japon Akmaz Nedir?

Bir etiket çeşidi olarak adlandırabileceğimiz bu ürünler yıkama tekstil sektörü için üretilmektedir ve yıkama talimatları bu etiketlerin üzerine basılmaktadır. Bu etiketler dilediğiniz boyutta üretilebilmektedir. Örneğin çok küçük bir etiket ürettirebilir ya da oldukça geniş bir boyut tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda kalitesine karar verebilirsiniz. Yapışkanlı ve yapışkansız olmak üzere iki temel çeşidi olduğunu da söylemek istiyoruz. Japon akmaz nedir? Sorusuna aşağıda daha detaylı yanıt vereceğiz;

  1. Tekstil sektöründe kullanılmaktadır.
  2. Amacı yıkama talimatlarını basmak ve kullanıcıları bilgilendirmektir.
  3. Birden fazla çeşidi bulunmaktadır.
  4. Kaliteleri değişkenlik gösterebilir.
  5. Bu etiketler çoğunlukla beyaz renkte üretilmektedir.

Japon akmaz etiketler farklı yıkama derecelerine göre üretilir. Örneğin 30 derecede yıkanması gereken bir kıyafet için 30 derece sıcaklığa dayanıklı bir etiket üretilir.

Japon Akmaz Fiyatları Ortalama Ne Kadardır?

Japon akmaz fiyatları ürettirmek istediğiniz etiketin kalitesine, boyutuna ve üretici firmaya göre değişiklik gösterebilir. Ürettiğiniz kıyafetin hangi sıcaklıkta yıkanması gerektiğini tespit etmeli ve buna göre üretim yaptırmalısınız.

Aşağıda sıklıkla üretilen etiket çeşitlerini göreceksiniz;

  • 90 Derece ve üstü yıkamalara uygun kıyafetler için Ağır yıkama etiketleri üretilir. Bu etiketler kimyasalla birleştiğinde dahi akma yapmazlar. Çok yüksek sıcaklıklara dayanıklıdırlar.
  • 30 Derece yıkamalara uygun etiketler ise hafif yıkama olarak adlandırılmaktadır. 30 derecenin üstünde sıcaklıkla buluştuğunda akma yapabilirler.
  • 60 Dereceye kadar dayanıklı etiketlere ise orta yıkamaya uygun etiketler denilmektedir.
  • Renk akmaz etiketler ise taş ve enzim yıkamalarında dahi akma yapmamaktadır. Etiket kumaşı her zaman beyaz renkte kalacaktır.
  • Beyaz saten etiketlere yalnızca tek taraflı baskı yapılabilir. Diğer etiket türlerinin hepsinde çift taraflı baskı yapılabilmektedir. 60 Dereceye kadar olan sıcaklıklara dayanabilmektedir.

Sizin de tekstil firmanız için etiket ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Birbirinden farklı Japon akmaz ürünlerimize sitemizden göz atabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz!

Bize Ulaşın : +90 212 652 25 50