Web Rapor | Mobil ÇözümlerWeb Rapor , platform bağımsız olarak istediğimiz raporları firmamıza özel oluşturabileceğimiz istediğimiz şekilde alabileceğimiz, kaydedebileceğimiz, yazıcıya aktarabileceğimiz, mail olarak gönderebileceğimiz, ticari ve erp yazılımları ile entegre çalıştırabileceğimiz web tabanlı bir üründür.

PLATFORM BAĞIMSIZ RAPOR ALMA
Mobil rapor, web tabanlı olduğu için, internetin olduğu her ortamda ve [akıllı cep telefonları, tablet pc ler, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve akıllı televizyonlar gibi] her cihazda rahatlıkla raporlarını za ulaşabilirsiniz.


Özel Rapor Oluşturma
E-Yaz Yazılım Web Rapor ürünü ile işletmenizin ihtiyacı olan özel raporları ister normal bir çıktı olarak isterseniz görsel ağırlıklı [grafiksel] olarak oluşturabilirsiniz.

Örnek olarak aylık satış raporlarınızı ayların karşısın da sayısal değerleriyle oluşturabildiğimiz gibi, Bu rakamları ifade edecek grafiksel raporlar olarak ta oluşturabilirsiniz.

Mail Gönderme
Web rapor ile oluşturduğunuz raporları bilgisayara ihtiyaç duymadan sürekli kullandığımız ve yanımızdan hiç ayırmadığımız cep telefonunuzdan ilgili firmaya ve/veya kişiye pdf formatında mail olarak atabilirsiniz.


Oluşan Raporu Kaydetme
Mobil rapor ile oluşturduğunuz raporları, raporu aldığınız cihaza rahatlıkla pdf formatında kaydedebilir. O rapora ihtiyacınız olduğu anda bu kayıt ortamından ulaşarak kullanabilirsiniz.


Web Rapor | Çıktı Alma
Web raporla oluşturduğunuz raporları kullandığınız mobil cihazlara veya diğer cihazlara uyumlu yazıcılardan çıktı olarak alabilirsiniz.


Diğer Yazılımlara Entegrasyon
Web Raporu, e-yaz yazılımla entegre çalıştırabildiğiniz gibi diğer ticari  ve erp yazılımlar ile de entegre çalıştırabilirsiniz.

Bize Ulaşın : +90 212 652 25 50