Argox Barkod Yazıcı Modelleri ve Özellikleri

haber

Barkod, ürün etiketi üzerinde çeşitli bilgileri içeren özel çizgilerden oluşan bir şekildir. Barkod yazıcılar ise işlev ve modeline göre etiket üzerine ürüne ait bilgilerin yazılmasını sağlayan cihazlar olarak tanımlanır. Argox barkod yazıcı ürünleri, üretim ve pazarlama sektöründe güvenle kullanılabilen cihazlardır.

Argox markası, kaliteli baskı yapılmasını ve maliyet yükünün düşmesini sağlayan yazıcı modelleri sunmaktadır. İşletmeler, kaliteye önem verdikleri için istenilen kalitede baskıyı elde edebilmek için argox barkot yazılarının tercih ediyorlar.
 

Barkod Yazıcı Modelleri

Barkod yazıcı modellerini inceleyenler, hem kalite hem de maliyet yönünden değerlendirme yapmaktadır. Argox markasına ait barkot yazıcı modelleri her zaman tercih edilen yazıcılar arasında yer alıyor.
 

İşletmelerin yaptıkları işlere ve barkod yazıcı ihtiyaçlarına göre seçim yapabilecekleri modeller şunlardır;

  • Argox OS-214 Plus,
  • Argox CP-2140,
  • Argox CP-3140,
  • Argox IX4-240,
  • Argox IX4-250,
  • Argox IX4-350,

Tüm modeller, barkod basımı işlemlerini gerçekleştirmekte ve birçok özellikleri ile birbirinden ayrılmaktadır.
 

Barkod Yazıcı Tipleri

Argox barkod yazıcıları ile yapışkanlı etiketler dâhil birçok ürün üzerine barkod bilgisi yazılabilmektedir. Bilgisayar çevre birimleri olarak kullanılır ve kullanım amacı etiket basmaktır. Barkod yazıcı modellerini birbirinden ayıran çeşitli özellikler vardır. Bu özellikler başında, mürekkep püskürtmeli, nokta matriks, lazer ve termal tip seçenekleri yer alıyor.
 

Argox Barkod Yazıcı Seçimi

Argox marka barkod yazıcı modellerini seçerken nelere dikkat edilmesi gerekir? Barkod yazıcılar, yazdırma tiplerinin tümünde yüksek kalitede sonuçlar elde edilmesini sağlar. Ürün seçimi yapılırken, ihtiyaca yönelik seçimler yapmak, maliyet avantajı ve kullanım kolaylığı sağlayacaktır.
 

Argox barkod yazıcılarını seçerken, çıkarmak istediğiniz barkod ürünleri tasarımlarını belirlemeli ve ona göre seçim yapmalısınız. Barkodun neyin üzerine ve hangi yöntemlerle yazılacağı yazıcı seçiminde önemli bir etkendir.
 

Argox Barkod Yazıcıların Özellikleri

Her yazımı modelinin farklı özellikleri vardır. Her barkot yazıcı modelinin farklı özellikleri olduğu bilinmekte ve cihaz ağırlıkları modellere göre değişmektedir.
 

En çok tercih edilen modellerden birisi olan Argox CP-2140 modelinin özelliklerinden bazıları şunlardır,

  • 104 mm baskı genişliği,
  • 102 mm/sn baskı hızı,
  • Usb, seri ve paralel bağlama,
  • 2540 mm etiket baskı uzunluğu,
Bize Ulaşın : +90 212 652 25 50