Hakkımızda

Şirketimiz 2003 yılında İstanbulda kurulmuştur. Faaliyet olarak; İstanbul Yenibosna da hizmet vermektedir. 2012`de Yapmış olduğumuz teşkilatlanma çalışmalarında E-yaz Yazılım A.Ş. ile iş ortaklığı başlatılarak, Yazılım Projesi süreçlerini birlikte sürdürmekteyiz. Başlıca ana faaliyet konularımız; Endüstriyel donanım ve sarf ürünleri, Şirket/Kurum özel yazılım çözümleri , Sektörel Yazılım uygulamaları gibi ürün ve hizmetlerin, Analizi, Kurulumu, servisi ve Eğitimini oluşturmaktadır. Yazılımın ve barkod teknolojilerinin tüm sektörlerde vazgeçilmezliği ve gitgide daha fazla yaygınlaşması nedeniyle, hitap ettiğimiz sektörlerde sınır bulunmamaktadır.

 

Müşteri portföyümüzde; Türkiye`nin önemli tekstil, kozmetik, kablo, kimya, aydınlatma, akü, kırtasiye ve temizlik ürünleri üreticileri bulunmaktadır. Ürünlerde; Zebra, Argox Endüstriyel donanım firmalarının yetkili satıcı ve anabayi, Cab, Ricoh, King firmalarının Türkiye distribütörüyüz. Ana bayii ve distribütörü olduğumuz, yurt içinden tedarik yaptığımız tüm firmaların yüksek kalite standartlarına sahip olması birinci önceliğimizdir. Şirketimizin, 2009 senesinde başlamış olduğu değişim ve gelişim süreçlerini ara vermeksizin sürdürmektedir.

 

Bu bağlamda tüm iş akışımız ISO kurallarına uygun yürütülmekte, teşkilat yapımız eğitimlere tabi tutulmaktadır. ISO belgesi firmamız için duvara asılı belge olmanın çok ötesinde, özümsenmiş bir kalite sisteminin göstergesidir. Ayrıca, Rusya ve Ukrayna ihraacatı için GOST-R ve UKRsepro sertifikalarımız bulunmaktadır. Şirketimiz; ITO, KOSGEB, MESIAD, LASİAD, İMMİD ve İTKİB üyesidir.

Hakkımızda
Bize Ulaşın : +90 212 652 25 50