Haberler

Akmaz Barkod Haber

Akmaz Barkod Atılımlarına Devam Ediyor

Tekstilin merkezi Merter’de açtığı yeni şubesi ile 2003 yılından beri tekstil sektörüne hizmet veren Akmaz Barkod, endüstriyel donanım ve sarf ürünleri, özel yazılım çözümleri, sektörel yazılım uygulamaları, RFID çözümleri, barkod çözümleri gibi ürün ve hizmetleri, analizi, kurulumu, servisi ve eğitimi alanlarında hizmet veriyor. Yazılımın ve barkod teknolojilerinin tekstil sektöründe vazgeçilmez hale gelmesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hareket eden Akmaz Barkod, donanım ürünlerinde; Zebra, Argox, Datamax, Intermec, Honeywell, Mobile Compia, Zebex ürünlerinin yetkili satıcısı ve ana bayiliği ile beraber CAB Printer’ın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. Daima yüksek kalite standartlarını hedefleyen Akmaz Barkod’un Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Bozkurt, Genel Müdürü Şahin Doğan ve Ar-Ge Müdürü Kaan Şahinkaya Yayın Grubumuzun sorularını yanıtladı.

Detay
Akmaz Barkod Haber

Akmaz Barkod, Yazılım ve Rfid Teknolojisinde vites yükseltti

2012 Yılında E-yaz ile yapılan iş ortaklığıyla, pazarda bir çok yazılım projesine imza atan ikili, 2018 yılı sonuna kadar tekstil sektöründe iyi bir konuma gelerek, yazılım ve Rfid teknolojilerini bu alanda yoğunlaştıracaklarını ifade etti.

Detay
Akmaz Barkod Haber

Facebook ve Twitter sayfalarımızdan bizi takip edin

Facebook ve Twitter sayfalarımızdan bizi takip ediniz.. Güncel bilgiler ve videoları sizin için paylaştık. Aşağıdaki ikonlardan bizi takip edebilirsiniz..

Detay
Bize Ulaşın : +90 212 652 25 50