Sato CL4NX RFID

Sato CL4NX RFID

SATO'nun CLNX Serisi, 

 

kullanım kolaylığı, zeka, baskı kalitesi, bağlantı, veri akışlarını işleme hızı, kullanıcı etkinliği arabirimi ve çok daha fazlası için yeni ve heyecan verici bir endüstri standardı belirdi.

 

CLNX, operatör ve verimlilik göz önüne alınarak tasarlanmış, bütünlük içinde oluşturulmuştur; bugünün baskı teknolojisinden beklentinizi aşacaktır.

 Model

 CL4NX

 Baskı Metodu

 Direct Thermal / Thermal Transfer

 Çözünürlük

 203, 305 or 609 dpi

 Baskı Genişliği

 104 mm - 4.1"

 Baskı Hızı

 250 mm/s - 10 inch per second 200 mm/s - 8 inch per second 152 mm/s - 6 inch per second

 Emülasyon

 Auto detect: ZPL - IPL - TPL - DPL

 Rfid Desteği

 UHF / HF

 

 CL4NX UHF, HF & NFC

 

CL4NX termal yazıcı kodlayıcı, hangi RFID seçeneğinin kullanıldığına bağlı olarak, EPCglobal Sınıf 1 Nesil 2 standardına (ISO / IEC 18000 6C) veya ISO / IEC 15693'e ve ISO / IEC 14443 Tip A'ya uygun akıllı etiketleri basabilir ve kodlayabilir . Bu sayfa, SATO tarafından test edilmiş bir öğeyi seçmenize ve CL4NX'inizi yazdırmak ve kodlamak için yapılandırmanızı sağlayacaktır. Lütfen CL4NX cihazınıza takılı olan RFID seçeneği için uygun kılavuz materyallerini seçin (UHF veya HF ve NFC *). * UHF Opsiyonu = EPC Sınıf 1 Üretim 2'ye uyumlu (ISO / IEC 18000 6C) Standart * HF ve NFC Opsiyon = ISO / IEC 15693 veya ISO / IEC 14443 Tip A Standartlarına uygundur.

 

RFID Yapılandırmasının Dört Kolay Adımı

 

Yazıcı Ayarlarını belirlemek için Etiketleri inceleyin. Test edilen öğeler için UHF inlay Konfigürasyon Kılavuzu'na veya HF & NFC inlay Konfigürasyon Kılavuzu'na bakın. Yazıcıyı ayarlayın. (Yazıcı ayarları için UHF RFID Yapılandırma Kılavuzu'na veya HF & NFC RFID Yapılandırma Kılavuzu'na bakın) - Menü Ayarları - Fiziksel Anten Konumu Etiket ve karbon şerit ayarlayın İşlemi, bir etiketi basarak / kodlayarak doğrulayın.

 

UHF İnlay Yapılandırma Kılavuzu indir

 

UHF RFID Yapılandırma Kılavuzu indir

 

HF ve NFC İnlay Yapılandırma Kılavuzu indir

 

HF ve NFC RFID Yapılandırma Kılavuzu indir

Bize Ulaşın : +90 212 652 25 50