Zebra ZT411

Zebra ZT411

Zebra’nın tamamı metal bir çerçeve ile inşa edilmiş dayanıklı ZT400 Serisi yazıcıları ile kritik operasyonları devam ettirin.

Geniş renkli dokunmatik ekran ve çok yönlü bağlantı seçenekleri dahil olmak üzere gelişmiş teknolojiye sahip bu yazıcılar, performansı yeni bir düzeye taşır ve gelişen ihtiyaçlarınıza uyarlanabilir.

Sezgisel entegre etme ve çalıştırma özellikleri, olağanüstü performans ve basitleştirilmiş uzaktan yönetilebilirlik için benzersiz zeka ve yenilik sağlamak üzere Link-OS tarafından desteklenen Zebra’nın Print DNA yazılımına sahiptir.

Eski yazıcıları ZPL, EPL veya Zebra dışı komut dilleri kullanarak kolayca değiştirin. Üç baskı çözünürlüğü ve 4 "baskı genişliğinde mevcut olan ZT411, çok çeşitli uygulamalar için idealdir

 • BASKI GENİŞLİĞİ

  4,09 in./104 mm
   

 • BASKI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

  203 dpi/8 nokta/mm
  300dpi/12 nokta/mm (opsiyonel)
  600 dpi/24 nokta/mm (yalnız ZT411 modelinde isteğe bağlı)

   

 • MAKSİMUM BASKI HIZI

  14 ips/356 mm/saniye
   

 • İLETİŞİM YÖNTEMLERİ

  Standart:
  USB 2.0, yüksek hızlı, RS-232 Seri, 10/100 Ethernet, Bluetooth 4.1, ikili USB Sunucu
  Opsiyonel:
  Parallel (Çift yönlü arayüz)
  802.11ac/Bluetooth 4.1, 10/100 Ethernet, Aplikatör Arayüzüne sahip kablosuz ikili radyo

ZT400 Serisi ile üretkenliği artırın. Tamamen metal bir çerçeve ve ikiye katlamalı kapak ile tasarlanmış bu yazıcılar, dayanıklıdır ve kolay erişime izin verirler. Sezgisel arayüze sahip 4,3 inç’lik tam renkli dokunmatik ekran, yazıcıların kullanımını kolaylaştırır ve renk kodlu yazıcı durumu uyarıları sergiler.

Yazıcınızı, ileri düzey teknolojinin yanı sıra iki adet açık iletişim yuvası sayesinde kendinize göre ayarlayın. Bu yazıcılar, kritik öneme sahip çalışmalarınızın bugün verimli bir şekilde yürütülmesini sağlar ve size, gelecekte de ihtiyacınız olan her zaman özellik eklemenize izin verir.

 

Üç baskı çözünürlüğü ve iki baskı genişliği modeline sahip ZT400 Serisi, çok çeşitli uygulamalar için uygundur. Zebra’nın hepsi Link-OS® işletim sistemi tarafından desteklenmekte olan Print DNA uygulama paketi, yardımcı programlar ve geliştirici araçları ile bu yazıcıların entegrasyonu ve yönetimi son derece basittir.

Bize Ulaşın : +90 212 652 25 50